منو

دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397 - Mon 05 21 2018

http://farhangi.ikiu.ac.ir/modules/mod_image_show_kh2/cache/picture.sam1kh-is-127.jpglink
http://farhangi.ikiu.ac.ir/modules/mod_image_show_kh2/cache/picture.324165464kh-is-127.jpglink
http://farhangi.ikiu.ac.ir/modules/mod_image_show_kh2/cache/picture.sitekh-is-127.jpglink
http://farhangi.ikiu.ac.ir/modules/mod_image_show_kh2/cache/picture.mehrkh-is-127.jpglink
«
»
A+ A A-

نشست شورای هماهنگی فعالیت­ های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های استان برگزار شد

نشست شورای هماهنگی فعالیت­ های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های استان روز یک شنیه مورخ 25 مهرماه در تالار جلسات معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بین­ المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این نشست که با حضور شیخی، معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، دکتر حسامی فر،معاون فرهنگی و اجتماعی،حجت الاسلام براری، نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، دکتر اکبری، دبیر شورای راهبردی  دانشگاه آزاد اسلامی، حیدری، مدیر فرهنگی دانشگاه،گلدوزها، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی قزوین  برگزار شد دو دستور از دستورهای جلسه  با عنوان بحث و تبادل نظر در مورد راه کارهای عملی برای جلوگیری از آسیب­ های فضای مجازی و ترویج و گسترش کرسی­ های آزاداندیشی در دانشگاه ها مورد بررسی قرار گرفت.

در مورد راهکارهای عملی برای جلوگیری از آسیب ­های فضای مجازی، اعضای شورا با اشاره به تهدیدها و فرصت هایی که این فضا دارد، به استفاده از این بستر به عنوان یک فرصت با هدف آگاهی بخشی، تعلیم خودکنترلی، پرکردن اوقات دانشجویان و … تأکید داشتند. همچنین برگزاری مسابقات در بخشرهای متنوع چه از حیث هنری و چه تولید محتوا و ساخت اپلیکشن در سطوح دانشگاهی، استانی و ملی، برگزاری نشست­رهای تخصصی و کارگاه های مهارتی و دانش ­افزایی با موضوع سواد رسانه برای تبیین وضعیت هم برای دانشجویان و حتی المقدور برای خانواده ­ها می­ تواند در این زمینه اثربخش باشد.

در مورد برگزاری کرسی ­های آزاد­اندیشی نیز  تصمیم بر این شد که حضور و مشارکت فعال دانشگاهیان در این عرصه با ابراز دیدگاه های علمی و فکری در زمینه­ های مختلف اجتماعی، دینی، اخلاقی، سیاسی، اقتصادی و … ملی، کمک شایان توجهی به تحقق منویات مقام معظم رهبری در این زمینه خواهد کرد. ضمن آنکه با زنده نگه داشتن فضای گفتگو در دانشگاه ها، شاهد افت کمتری در برگزاری کرسی ­های آزاداندیشی خواهیم بود. مقرر شد ادامه­ ی مباحث پیرامون این بخش قرار شد در نشست آتی پیگیری شود.

 

جشنواره ها و مسابقات

  • 1
  • 2

اولین جشنواره ملی کرسیهای آزاد اندیشی

اولین جشنواره ملی کرسیهای آزاد اندیشی

  زمان برگزاری پاییز 1395      

جشنواره شعر رضوی

جشنواره شعر رضوی

جشنواره شعر رضوی تمدید شد  

معاونت فرهنگی

معاونت فرهنگی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)

تلفن: 02833901489

فکس:02833901470

آدرس: قزوین، بلوار دانشگاه، دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، ساختمان شهید احمدی روشن

گالری