منو

دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397 - Mon 05 21 2018

http://farhangi.ikiu.ac.ir/modules/mod_image_show_kh2/cache/picture.sam1kh-is-127.jpglink
http://farhangi.ikiu.ac.ir/modules/mod_image_show_kh2/cache/picture.324165464kh-is-127.jpglink
http://farhangi.ikiu.ac.ir/modules/mod_image_show_kh2/cache/picture.sitekh-is-127.jpglink
http://farhangi.ikiu.ac.ir/modules/mod_image_show_kh2/cache/picture.mehrkh-is-127.jpglink
«
»
A+ A A-

همایش پاسداشت ارزش های سربازان امام خمینی (ره) در دانشگاه برگزار شد

همزمان با هفته دفاع مقدس همایش پاسداشت ارزش های سربازان امام خمینی(ره) امروز 6 مهرماه با حضور فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان،رییس دانشگاه، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی واساتید و دانشجویان در دانشگاه برگزار شد.

 

سردار شاهرخی،فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس از این دوران به عنوان درس بزرگ خودباوری برای تمام مردم ایران یاد کرد و گفت: دشمنان تلاش می کنند تا با ایجاد تردید نسبت به این دوره حماسه ساز، دفاع مقدس و ارزش های آنرا از اذهان ملت ما پاک کنند اما با بصیرت و هوشیاری مردم این اتفاق هیچ گاه رخ نخواهد داد.
سردار سرتیپ محمد شاهرخی هفته دفاع مقدس را به عنوان یکی از مناسبت های مهم در تقویم کشور خواند و گفت: این ایام فرصت مناسبی برای یادآوری حماسه های رزمندگان و همچنین بازگویی وتشریح این رویداد مهم برای نسل جوان است.
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین از دفاع مقدس به عنوان حماسه ای عظیم پس از انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: حمله وحشیانه رژیم بعث عراق به کشور با هدف حذف هویت دینی و انقلاب اسلامی صورت گرفت.
وی در ادامه گفت: باید از تمام ظرفیت های خود جهت شناخت و معرفی ارزش های هشت سال دفاع مقدس بهره بگیریم تا نسل آینده این برهه از تاریخ کشور خود را با یادآوری قهرمانان ملی و اسطوره های جهاد و شهادت بشناسند.
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: پیروزی ما در دوران هشت سال دفاع مقدس که به برکت خون شهیدان بدست آمد، موجب شده است تا ایران اسلامی به قدرتی بازدارنده تبدیل شود.
وی با بیان اینکه این جنگ که در آن قدرت های بزرگ و برخی کشورهای منطقه به یاری عراق شتافتند، اگر بر هر کشور دیگری تحمیل می شد، آن کشور هویت جغرافیایی خود را از دست می داد، افزود: اما به برکت خون شهدا و رشادت رزمندگان مومن و انقلابی، ذره ای از خاک مقدس میهن اسلامی در این جنگ کم نشد.

شایان ذکر است 31 شهریور تا ششم مهرماه به مناسبت سالروز حمله نظامی رژیم بعث عراق به ایران به عنوان هفته بزرگداشت دفاع مقدس نامگذاری شده است.همچنین نمایشگاهی از آثار و دستاوردهای علمی و فرهنگی دانشجویان نیز در صحن ورودیِ تالار اجتماعات مرکزی به مناسبت آغاز سال تحصیلی  افتتاح گردید.

 

جشنواره ها و مسابقات

  • 1
  • 2

اولین جشنواره ملی کرسیهای آزاد اندیشی

اولین جشنواره ملی کرسیهای آزاد اندیشی

  زمان برگزاری پاییز 1395      

جشنواره شعر رضوی

جشنواره شعر رضوی

جشنواره شعر رضوی تمدید شد  

معاونت فرهنگی

معاونت فرهنگی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)

تلفن: 02833901489

فکس:02833901470

آدرس: قزوین، بلوار دانشگاه، دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، ساختمان شهید احمدی روشن

گالری