منو

سه شنبه, 06 آبان 1399 - Tue 10 27 2020

http://farhangi.ikiu.ac.ir/modules/mod_image_show_kh2/cache/picture.sam1kh-is-127.jpglink
http://farhangi.ikiu.ac.ir/modules/mod_image_show_kh2/cache/picture.324165464kh-is-127.jpglink
http://farhangi.ikiu.ac.ir/modules/mod_image_show_kh2/cache/picture.sitekh-is-127.jpglink
http://farhangi.ikiu.ac.ir/modules/mod_image_show_kh2/cache/picture.mehrkh-is-127.jpglink
«
»
A+ A A-

همایش دانشجویان ورودی جدید دانشگاه برگزار شد

همایش دانشجویان ورودی جدید دانشگاه با حضور دانشجویان، رئیس و هیئت رئیسه دانشگاه صبح امروز چهارشنبه 8مهر ماه در تالار اجتماعات مرکزی دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای مراسم، دکتر نائینی، رئیس دانشگاه ضمن تسلیت حادثه تلخ و دردناک منا و  تبریک عید غدیر خم و آغاز سال تحصیلی جدید و نیز خوشامدگویی  به دانشجویان جدید الورود دانشگاه بیان داشت: به دانشگاه حضرت امام خوش آمدید. دانشگاهی که به نام رهبر کبیر انقلاب مزین است در دوران فعالیت خود پیشرفت های قابل توجهی در بحث کمی و کیفی و رفاهی داشته و این مسیر را با جدیت با تربیت شما دانش پژوهان ادامه می دهد.

وی افزود:امروز بحث توسعه و نهضت علمی در دستور کار دانشگاه هاست. دانشگاه های نسل سوم و چهارم باید در راستای تقویت ایده های خلاقانه و تقویت خلاقیت دانشجویان در رشته های تحصیلی و آموختن مهارت های کارآفرینی برای ایجاد کسب و کارهای جدید حرکت کنند.

دکتر نائینی افزود: توجه به کارآفرینی و تبدیل شدن دانشگاه­ها از محوریت دانش و علم صرف بسوی کاربردی و کارآفرینی در دستور کار دانشگاه­ها باید قرار گیرد. تلاش ما بر این است که بتوانیم محیطی پر نشاط با امکانات علمی-پژوهشی و رفاهی مناسب را برای شما عزیزان فراهم نماییم تا شما در کنار هم در فضایی از پویایی و نشاط با همدلی و همزبانی کسب علم و عمل نمایید و با دستی پر از دانستنی­ها و تجربه و خاطره فارغ التحصیل شوید.

وی همچنین با تبریک به خانواده ­های دانشجویان اظهار داشت: خانواده­ هایی که با زحمت و نگرانی­ های فراوان امروز شاهد ورود شما به دانشگاه هستند ، آرزوی توفیق و پیروزی در تمام مراحل زندگی برای فرزندانشان دارند.متقابلاً هم باید به شما تبریک بگویم که چنین خانواده­ای دارید. باید قدر آنان را بدانید و همیشه سپاسگزار آنان باشید.

دکتر نائینی در پایان بیان داشت:امروز شما وارد یک خانواده بزرگ شده ­اید. خانواده دانشگاه، اساتید محترم، دوستان خودتان و کارمندان شریف دانشگاه و باید در یک محیط صمیمی به تلاش خود جهت کسب علم و معرفت بکوشید. انتظار داریم در محیطی آرام با جدیت در علم آموزی، معرفت آموزی کوشا باشید. منضبط باشید. آیین نامه ­ها و قوانین دانشگاه را که یک مکان مقدس است رعایت نمایید تا دینمداری و فرهنگ اسلامی را در دانشگاه تقویت و نهادینه کنیم.

معرفی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ،معرفی واحد روابط عمومی ، آشنایی با ضوابط و مقررات آموزشی و ضوابط و مقررات دانشجویی، معرفی اداره شاهد و ایثارگر، معرفی ضوابط و مقررات مربوط به انجمن های علمی،کانون های فرهنگی و تشکل های دانشجویی و معرفی بخش های مختلف معاونت پژوهشی توسط نمایندگان حوزه ها از دیگر بخش های این مراسم بود.

 

 

جشنواره ها و مسابقات

  • 1
  • 2

اولین جشنواره ملی کرسیهای آزاد اندیشی

اولین جشنواره ملی کرسیهای آزاد اندیشی

  زمان برگزاری پاییز 1395      

جشنواره شعر رضوی

جشنواره شعر رضوی

جشنواره شعر رضوی تمدید شد  

معاونت فرهنگی

معاونت فرهنگی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)

تلفن: 02833901489

فکس:02833901470

آدرس: قزوین، بلوار دانشگاه، دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، ساختمان شهید احمدی روشن

گالری


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید